Gönderen Kişi Konu: Güzel Günleri Görün  (Okunma sayısı 78 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı social35

  • Kayıtlı Üye
  • *
  • İleti: 48
  • Rep Puanı: 0
  • Saygınlık Puanı: 192
  • Cinsiyet: Bay
    • Profili Görüntüle
Güzel Günleri Görün
« : Ekim 05, 2017, 16:09:46 ÖS »

Kişilerin yaşadıkları olayları başka birinden dinlemesi ve yakın gelecek tahmininde bulunması ilgi çekiyor. Bu yüzden farklı yollara başvuran kişiler bulunuyor. Evlerden kötülüklerin ve şerrin uzak durması için çeşitli büyüler yapılabiliyor. Bu işlem bir medyum sayesinde yapılsa da güvenilir birini bulmak oldukça zor. Artık internet üzerinden verilen iletişim numarası tuşlanarak sorunların tümüne çare bulunabiliyor. Evlilik hayatının düzene girmesi, günlük hayatta oluşan sıkıntıların giderilmesi hatta maddi sorunların giderilmesi için de bu yöntemler kullanılıyor.
Evliliğinizi Kurtarın
Aile içerisinde yaşanan pek çok sorun olsa da tek çözüm boşanmak olmuyor. Eşlerin evine, çocuğuna ve karısına bağlanması için bağlama büyüsü güvenilir kişiler tarafından yapılabiliyor. Bu büyünün özelliği dışarıda vakit geçiren erkeklerin evlerine geri dönmesi ve evlerine bağlanması şeklinde görülüyor. Bunun dışında eşine ilgi gösteren hayırlı bir koca olabiliyor. Güvenilir kişiler tarafından yapılan hayatın akışına göre hareket etmeyi sağlayan büyüler kötülük yapmak için kesinlikle kullanılmıyor.
Aşk Büyüsünün Özellikleri
Aşk büyüsünün yapılması için evli olmak gerekiyor. Evli çiftlerin zamanla birbirine karşı kötü davranışları olabiliyor. Bu davranışların giderilmesi ve karısını seven erkeklerin olması için aşk büyüsü yapılıyor. Bu yüzden, ortaya çıkan olumsuzluklar giderilerek, sağlıklı bir evlilik hayatı ortaya çıkıyor. Aşk büyüsü belirli bir ücret karşılığında yapılıyor ve kişisel olan eşyaların kullanılıp bir dua ile okunduktan sonra oluşuyor. Etkisinin uzunluğuna göre de farklılık gösteriyor.


 


Güzel Günleri Görün konusuna ait benzer konular

Bıgün sadece senin için hazırlandım. Erken kalktım; çiçek aldım ve en güzel kravatımı giydim
Buyrun size soru devamı...

Gösterim: 5159 - Yanıt: 5 - Başlatan:Forumkod
Google de trent olan aramaları görün
http://www.google.com/trends/hottrends/visualize?nrow=2&ncol=3&pn=p24&hl=tr linke tıklayın devamı...

Gösterim: 3293 - Yanıt: 0 - Başlatan:Hacı Saridas
Gezilecek Güzel Yerler
Türkiye'de, İsviçre'de, Avrupa'da, Ankara'da, gezilecek-gezilebilecek yerler(noktalar) ve Turizm üzerine resimler. devamı...

Gösterim: 7275 - Yanıt: 0 - Başlatan:Forumkod
Güzel Hediye Almak İçin Uğraşmayın
Hediye seçimi herkes için son derece meşakkatli bir iştir. Hediyenin doğru olması gerektiği gibi uygun olması, orijinal olması g... devamı...

Gösterim: 36 - Yanıt: 0 - Başlatan:social35