İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Mesajlar - social35

Sayfa: [1] 2 3
1
ABAP / Yüksek Lisans Eğitim Ve Öğretimi
« : Dün, 15:10:53 »
Yüksek lisans diploması almak ve üniversite eğitiminin ardından kendi branşında gelişmek isteyenler için eğitim alanında avantajlar sunulmuştur. Dil kursları, Almanya’da çalışma izinleri, Almanya’da yüksek lisans ve vizeleri için gerekli işlemler yapılmakta. İyi bir üniversite seçimi ile akademisyen olma şansını yakalayın!
Köklü Üniversiteler ve Eğitimleri
Almanya’da üniversite eğitimi almak isteyenler ve öğrenim sonunda bu ülkede çalışmak isteyenler için izin belgesi ve vize işlemleri gerçekleştirilir. Bölümünde kendisini geliştirmek ve iyi bir dereceye sahip olmak isteyenler için Almanya Eğitim kurs ve öğretimleri kaçırılmaz bir avantaj. Almanya eğitim İngilizce yüksek lisans ve doktora eğitimleri ile diplomaların kısa sürede tanınmaları sağlanıyor.

2
ABAP / Açık Öğretim de Başarının Yolu
« : Dün, 15:03:17 »
Açık Öğretim Fakültesi Örgün öğretim ve öğrenim olanaklarından çeşitli nedenlerle mahrum kalmış yaygın öğretim öğrencilerine eğitim imkanı veren eğitim sistemidir. Özellikle yaygın öğretim öğrencilerinin tam zamanlı derslere katılma imkanı bulamamasından dolayı çalışmaları esnasında kaynak ihtiyacı vardır. Ata AÖF çıkmış sorular bu kaynak ihtiyacını uygun fiyatlarla karşılamak için öğrencilere en güncel kaynakları, kapıda nakit ödeme veya kredi kartı ile ödeme seçenekleri ile gönderiyor. AÖF çıkmış sorular ile çalışan öğrenciler sistemin soru mantığını kolayca kavrıyor. AÖF ders özetleri ile yapılan çalışma ile pekiştirilen bilgiler sınavlarda başarı sağlamayı kolaylaştırıyor. Başarıya ulaşmak için kolay şekilde sipariş verebilir ve kısa sürede kaynaklarınıza sahip olabilirsiniz.

3
ABAP / El Sanatlarında Farklılık
« : Dün, 14:54:28 »
Farklı hobi sitelerinin yer aldığı internette yer alan Hobipazarim.com sitesini tıklamak, size eğlenceli zaman geçirtir, fikir ve tasarım ürün fikirleri verir. Sitenin içeriğinde farklı kategorilerde ki ürünler sergilenmektedir. Hem ürün alma olanağı sunan hem de kendinizin yapacağı ürünlerin malzemelerini bulacağınız sitede hobi boyaları satışı da yapılır.
Sitenin Amacı
Site kurucusu sitenin kurulum amacını her yaş ve cinse hitap edecek şekilde tasarlamayı amaç edinirken kaybolan zanaat ve el emeklerinden olan ahşap objeler gibi tasarımları yeni kuşaklara aktarmada köprü olmak. Farklı hobi ve el sanatları için gerekli her tür malzemenin bulunduğu sitede, ahşap boyama malzemesi olan ve zengin çeşitlilikte olan özel baskı stencil çeşitleri ile de doludur.

4
Site Ekle / Personel Takip Sistemi
« : Dün, 14:43:27 »
Genel anlamda, çalışan sayısının fazla olduğu kurumlarda personellerin giriş, çıkış ve devamlılıklarını kontrol etmek amacı ile kullanılan sistemdir. Sistem, kartlı ya da parmak izi modülü ile kullanılabilecek iki seviyede olabilir. Çalışan sayının çok olduğu kurumlarda personel takip sistemi, yönetim için takip edilebilirliği çok kolay gerçekleştirmesine imkan vermektedir.
Ne İşe Yarar?
Çalışılan iş yerindeki personellerin giriş, çıkış ve devamlılıklarını kontrol altında tutmak, sorunlu olan personellerin tespit edilmesi ve daha düzenli sistematik olarak genel kurallar dahilinde işe gelip, gidilmesini sağlamak amacı ile kullanılmaktadır. İşe gelmeyen personellerin takibi ve ödemelerinin de gelmediği günlerin ödeme planlarını bu sayede personel devam kontrol sistemi adı altında daha kolay yapılmasını sağlamaktadır.
Sistemin Avantajları Nelerdir?
Pdks sistemi sayesinde, kurumda personellerin işe giriş, çıkış ve devamlılıklarını daha düzenli ve disiplinli bir şekilde gerçekleştirmesi adına işletmenin kuralları dahilinde yapmasını da sağlamış olur.

5
ABAP / Almanya Eğitimde Akademisyenlik Fırsatı
« : Aralık 13, 2017, 13:49:10 ÖS »
Üniversite eğitiminden sonra kendi alanında daha iyi eğitim almak isteyenler ve bu alanda yurt dışında kendini geliştirmek isteyenler için bir fırsat! Almanya da yüksek lisans eğitimi yaparak ve plan eğitim programları ile dönem tekrarı ve eksiği olmadan, alanında profesyonel olan eğitimciler ile dışarıdan yüksek lisans eğitiminizi tamamlamak mümkün.
Üniversite Ayrıcalıkları
Almanya da üniversite seçimlerinden birini yaparak daha iyi kariyer sahibi olmak, bulunan eğitim konumunu yükseltmek ve alınan yüksek lisans belgesi ile Türkiye’deki herhangi bir üniversite de eğitime başlayabilirsiniz. Eğitim konusunda ve gösterdiği başarılar ile Almanya Eğitim ile yabancı dil konusundaki eksikliğin önüne geçilmiş olur. Almanya eğitim ayrıcalıkları ile eğitim konusunda kendinizi geliştirerek daha iyi bir yere gelebilirsiniz.

6
ABAP / Aöf'e Hazırlanmanın Doğru Adresi
« : Aralık 13, 2017, 13:23:31 ÖS »
Açık öğretim fakültesi sınavlarına hazırlanmanın en doğru adresi aöfmarket.com adresinden aöf ders özetleri ve aöf çıkmış soruların alınmasıyla olur. Her yıl sınavlarda benzer sorular sorulduğu için geçmiş sınav soruları öğrencilere yardımcı oluyor. Ayrıca kitaplarda sayfa sayfa sınavda çıkabilecek bilgiler aramaktansa aöf ders özetlerine çalışmak daha mantıklıdır.
Güncel Aöf Kaynakları Nereden Alınır
Aöf sınavlarına sadece aöf çıkmış sorular üzerinden çalışmak doğru değildir. Bu yüzden güncel kaynaklar, ders özetleri ve ata aöf çıkmış sorular karıştırılarak ders çalışılmalıdır. Aöf marketim internet sitesinde açık öğretim fakültesi çıkmış sorular ve ders özetlerinin yanı sıra açık öğretim liselerinin de çıkmış soruları ve konu özetleri bulunur.

7
Site Ekle / Boş Vakitlerinizi Değerlendirin
« : Aralık 13, 2017, 13:03:13 ÖS »
Boş vakitlerimizde değerlendirmek için uğraşlar vermeyi çok severiz. Kafamızı dinlendirmek için kendimizi rahatlatmak için yaptığımız uğraşlar bize ayrı bir mutluluk verir. Hem kendinizi hem de sevdiklerinizi mutlu edebileceğiniz birçok seçenek mevcut olup ahşap objeler ile harikalar yaratabilirsiniz. Herkes doğuştan sanatçıdır aslında fark yaratmak için ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.
El Emeği Ürünler
El emeği göz nuru ürünlerin yapımı hem çok kolay hem de size yaparken ayrı bir zevk verir. Hobi boyaları ile istediğiniz ürünlere renk katabilir, çeşitli objeler boyayabilirsiniz. Yeter ki isteyin biz size getirelim istediğiniz tarz ve desende modeller yaratabilir, stencil denemeleri yapabilirsiniz. Vaktinizi en iyi şekilde değerlendirmek için aradığınız her şeyi bulabileceğiniz zengin bir vitrin ile sizleri bekliyor.

8
Site Ekle / Kusursuz İşyeri Kontrolü
« : Aralık 13, 2017, 12:43:14 ÖS »
Artık işyerinizde personellerinizi kusursuz bir şekilde kontrol edebilirsiniz. Aklı Başında ekibi tarafından geliştirilen, personel takip sistemi sayesinde personellerinizin giriş çıkış saatlerini kusursuz bir biçimde kontrol edebilirsiniz. Aklı Başında personel devam kontrol sistemi personellerinizi yüz tanıma sistemi veya parmak izi yöntemiyle giriş çıkış saatleriyle takip eder ve iş yerinizin düzenini sağlar.
İşinize Hükmedin
Aklı Başında ekibinin muazzam çalışması olan pdks sistemi yapılan araştırmalara göre uygulandığı işyerlerinde personel sorunlarını inanılmaz azaltmaktadır. Zira giriş çıkış saatleri parmak izi sistemi veya yüz tanıma sistemiyle takip edildiği için kusursuz bir kurumsal yapıya girecek olan şirketiniz, artık güvenilir ellerde. İşinize hükmetmek için, aklı başında web sitesine girin ve bilgi alın.

9
ABAP / ATA AÖF
« : Aralık 12, 2017, 17:10:54 ÖS »
Açık öğretimde okuyan öğrencilerin sınavlara çalışırken aöf çıkmış sorular çözmesi sınavda başarı şansını arttırır. Atatürk Üniversitesinde açık öğretim gören öğrenciler de açık öğretim sınavlarına çalışırken soru şekillerini görmesi ve sınavların zorluk derecesini anlaması açısından geçmiş yıllara ait sınav sorularına kolayca ulaşabilirler.
Çıkmış Sorular Ve Ders Özetleri
Gireceğiniz sınava ait çıkmış soruların yanında aöf ders özetleri ile sınavına gireceğiniz ders notlarına dair önemli bilgilere ve konuların özeti niteliğindeki önemli notlara da ulaşabilirsiniz. Böylece sınava çalışırken tüm konuları kısa bir özet şeklinde okuyarak daha hızlı kavrayabilirsiniz. Bu ders özetlerine çalıştıktan sonra ata aöf çıkmış sorular çözerek çalıştıklarınızı pekiştirdikten sonra sınava girmeniz sınavda başarılı olma imkanını da arttıracaktır. 

10
ABAP / Çocuklarınızın Seçimine Önem Verin
« : Aralık 09, 2017, 10:45:44 ÖÖ »
Çocuklar evin neşesi geleceğin teminatıdır. O yüzden doğdukları andan itibaren kişilik gelişimlerini sağlıklı tamamlayabilmeleri için kendilerine ait bir dünyalarının olması ve bu dünyalarında ki sınırlarının odalarından oyuncaklarına kadar kendi seçimleri ile oluşturulması gerekmektedir. Onlar için hazırlanacak odalarının duvar kağıdını da seçme hakları vardır. Firmaların çok çeşitli çocuk odası duvar kağıdı desen ve renkleri arasından en doğru kararı yine çocuklar verecektir.
Bebek bekleyen ebeveynler artık cinsiyet bilmeleri tıbben mümkün olduğundan dokuz ay sonrasını beklemeden hazırlayacakları bebek odaları için pembe yada mavi renk  bebek odası duvar kağıdı seçmeleri sonraki alışverişlerini tamamlamak açısından kolay olacaktır.
Fiyat Araştırması
Her alışverişte olduğu gibi farklı desen, renk, kalite ve modellerin yanı sıraduvar kağıdı fiyatları içinde piyasa araştırması yapmak iyi bir alışveriş için önemlidir.

11
Site Ekle / Büyü
« : Aralık 08, 2017, 15:10:22 ÖS »
Bağlama büyüsü ile, kendisini terk eden eşi ya da aralarına ayrılık girmiş kişileri tekrar bir araya getirme amacı güdülür ve kesin sonuç verdiği gözlenmiştir. bağlama büyüsü etki süresi olarak 3-7 güne dayanır ve bu süreler içerisinde istenilen sonuç elde edilir. Etkisi ömür boyun sürer ve en çok tercih edilen büyü çeşitlerinden biridir.
Medyum
Ruhlar alemi üzerinde kudreti bulunan ve iradeler üzerinde etki yapabilen, metafizik güçlere sahip kişiler olarak bilinmektedirler.
Aşk Büyüsü
Yapılacak küçük bir uygulama ile, büyü yapılacak kişinin istenilen kişiye aşık olması, bağlanması sağlanır. Aşk büyüsü etki süresi olarak ömürlüktür. Ancak üçüncü bir şahıs tarafından aksi yönde büyü yapılması halinde etkisi kaybetme durumu vardır. O nedenle muhakkak uzman bir medyum desteği alınmalıdır.

12
Site Ekle / Evlilik Büyüsü
« : Aralık 08, 2017, 14:50:21 ÖS »
Beraber olduğu kişiyi bir türlü evlenmeye ikna edemeyenler bunu kısa yoldan yapabilir. http://medyumalimhoca.com/ adresinde ayrıntılı olarak açıklandığı gibi yapılarak kişi bir an önce işin uzmanı sayesinde nikah masasına oturabilir.
Aşk İçin Ne Yapılır
Bana aşk lazım ama aşık olduğum kişi bana aşık değil diyenler bu kişiyi kendine aşk büyüsü ile aşık edebilir. Aynı zamanda evine de bağlı olsun diyenler birde bağlama büyüsü ile işini garantiye alabilir.
En üst seviye de hissetme yeteneğine sahip olan medyum ile yaptırmak demek garanti altına almak demektir. Kulağa biraz kötü gelen ama çok etkili olan adet kanı büyüsünü olması gerektiği gibi yaptırmak için hemen iletişime geçmek lazım.

13
Diğer Dökümanlar / Bağlama Büyüsü
« : Aralık 08, 2017, 14:33:15 ÖS »
Evinden uzaklaşan ya da anne ve babasına karşı asi davranan bir evlat için, eşine karşı asi olan ya da eşi bırakmış olan bir kişi için, aralarında husumet bulunan kişilerin barışmaları gibi durumlar için yapılan büyü çeşidi bağlama büyüsü olarak tanımlanabilir. Ancak bu büyü yapılmadan önce, muhakkak detaylı bir araştırma yapılmalı ve konula vakıf bir medyum tercih edilmelidir. Aksi halde makus sonuçların doğması muhtemeldir.
Aşk Büyüsü
Bağlama büyüsünün bir alt türü olan aşk büyüsü, aşık olunmuş ancak bu aşka karşılığın alınamadığı durumlarda yapılır ve etkisi ömürlüktür. Basit materyallerle kısa kısa sürede kesin sonuç veren bu büyü ile, aşkı karşılıklı yaşamak mümkündür.

14
Programlama Dili Dökümanları / Medyumluk
« : Aralık 08, 2017, 14:07:51 ÖS »
İnsanlık tarihi ile beraber büyü yapılmaktadır. Birçok kişi sevdiği kişiyi kendine bağlamak için bu yola başvurmaktadır. Yalnız yaptırmadan önce iyi araştırmak gerekir ki bu işten anlamayan ama yapmaya kalkan çok kişi vardır. Etkili bir şekilde yapılması için hisleri kuvvetli iyi bir medyum gerekir. Daha sonra ne yapılmak isteniyor onu bilmek gerekir.
Ne Yapılabilir
Sevdiği kişiye kavuşmak isteyen bay ya da bayanlar aşk büyüsü yaptırabilir. Bunun için de http://medyumalimhoca.com/ adresine girerek bu işten anlayan kişi ile irtibat kurmaları gerekir. Eşini eve bağlamak isteyenler, ayrıldığı kişinin kendine geri dönmesini isteyenler bağlama büyüsü ile bunu yapabilir. Ayırma ya da soğutma büyüleri de yapılabilir.

15
Programlama Dili Dökümanları / Yerli ve Yabancı Diziler Bu Adreste
« : Aralık 08, 2017, 12:09:33 ÖS »
Dizi bağımlılığı günden güne artmakta özellikle Türk dizilerinin son yıllarda göstermiş olduğu kalite değişimi Türk izleyicisini ve yabancı izleyicileri de kendine çekmeye başladı. Türk formatlı diziler ve programlar özellikle Arap ülkelerinde ve Afrika ülkelerinde fazlasıyla ilgi görüyor. Hal böyle olunca da müge anlı son bölüm gibi aramalar internette üst sıralarda aratılan terimler arasında yer almaya başlıyor.
Kriminal Programların Yüz Akı
Kriminal programlara yeni bir soluk getiren Müge Anlı Türkiye’de ciddi anlamda izlenme potansiyeline sahip bir TV serisi halinde herkesin beğenisini kazanmış durumda, müge anlı izle programın tüm bölümleri sitede kolayca bulunabilir.
Dizi Dünyasında Yeni Bir Soluk
Yerli ve yabancı dizi arşivi 240 kategori ve 6000 den fazla dizi ile site yabancı ve yerli dizi izlenebilirliği olan internet siteleri arasından yeni bir soluk ve yüz olarak sıyrılıyor.

Sayfa: [1] 2 3